Moskva

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Během našeho zájezdu se seznámíte s «perlami» Transsibiřské magistrály – Moskvou, Jekatěrinburgem, Irkutskem, jeze rem Bajkal a Vladivostokem. Ale pokud máte dostatek času a financí doporučujeme také navštívit Nižný Novgorod, Kazaň, Novosibirsk, Krasnojarsk, Ulan-Ude, Chabarovsk. Železnice vede přes 14 měst a každé z nich stojí za prohlídku.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 14 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Podél trati Transsibiřské magistrály leží 89 měst, během cesty v přátelské společnosti, uvidíte te nejvýznamnější .
od 52 900 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 22 dní
Pokračujte
Moskva

Pro svou staletí trvající historii se starověká Moskva stala hlavním městem pěti států – velkovévodství , carského Ruska, Ruské říše, Sovětského svazu a konečně moderní ho Ruska. Symbol města, Rudé náměstí, vás bude čekat s unikátní architekturou chrámu Pokrovsky, uvidíte kremelský hodinový zvonek, který celá země používá k měření času. Moskevský Kreml je jako pohádková země skrytá za zdí. A uvnitř jsou chrámy Kremlu. Katedrála Dormit je nejstarší v celé Moskvě, zde probíhaly korunovace všech carů a císařů. Katedrála archanděla je hrobkou ruských panovníků, kteří vládli před Petrem I. Další velmi známé místo je Car Zvon - velká zvonová věž. Nebudete moci projít kolem Cara Pušky a Cara Zvonu bez obdivu nad ruskou dovedností. A pak nezapomeňte navštívit moskevské metro, nejkrásnější metro světa! Jsme si jisti, že vše, co uvidíte v Moskvě, Vás bude navždy provázet.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.