Avačinská zátoka

  • Aktivní dovolená
  • Lov a rybaření
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Tento krátký, intenzivní a na zážitky bohatý zájezd je vhodný pro lidi, kteří mohou vyčlenit na cestu a Kamčatku nejvýše jeden týden a kteří nejsou ochotni běhe m túry trávit noc ve stanech. Ne jaktivnější exkurze , jako jsou výstupy na sopky, mají vždy alternativní odleh čenou verzi. naše spoleh livá doprava vás přepraví do maximální blízkosti výletního místa. Zkuše ní průvodci se postarají o vaši bez pečnost a o to, abyste si odnesli nez apomenutelné zážitky z návštěvy mistrovských děl matky přírody.
od 35 100 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 8 dní
Pokračujte
  • Aktivní dovolená
  • Zážitkové zájezdy
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Velmi zajímavý a kombinovaný zájezd, který Vás za relativně krátký čas sez námí s nejvýznamnějšími turistickými atrakcemi Kamčatky. Již po mnoho let stabilně velmi žádaný zájezd. Zájezd je určen pro aktivní učastíky.
od 47 700 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 12 dní
Pokračujte
Avačinská zátoka

AVAČINSKÁ ZÁTOKA je považována za největší a nejkrásnější zátoku na světě. Je obklopená ze všech stran sopkami se sněhově bílými vrcholky a vešlo by se do ní veškeré loďstvo celého světa!

SKÁLY TŘI BRATŘI trčí z moře na začátku Avačinského zálivu. Jsou jakýmsi svérázným symbolem města Petropavlovsk -Kamčatskij. Během vyjížďky na moře vyplujete na Tichý oceán a zamíříme k ostrovu Staričkov. Cestou uvidíte tuleně kroužkované, mořské vydry, mořské tuleně a možná i krasavice kosatky, brázdící prostory Tichého oceánu. Na ostrovech hnízdí obrovské množství ptáků: kormorán červenolící, racek šedokřídlý, buřňák lední, papuchalk chocholatý, papuchalk severní, alkoun holubí a mnozí další. Tyto ostrovy jsou rovněž domovinou vzácného orla kamčatského, největšího orla na světě.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.