Avačinský vulkán

  • Aktivní dovolená
  • Lov a rybaření
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Tento krátký, intenzivní a na zážitky bohatý zájezd je vhodný pro lidi, kteří mohou vyčlenit na cestu a Kamčatku nejvýše jeden týden a kteří nejsou ochotni běhe m túry trávit noc ve stanech. Ne jaktivnější exkurze , jako jsou výstupy na sopky, mají vždy alternativní odleh čenou verzi. naše spoleh livá doprava vás přepraví do maximální blízkosti výletního místa. Zkuše ní průvodci se postarají o vaši bez pečnost a o to, abyste si odnesli nez apomenutelné zážitky z návštěvy mistrovských děl matky přírody.
od 35 100 Kč
Nejbližší datum odjezdu: 30.04.2018
Doba trvání: 8 dní
Explore the tour
  • Aktivní dovolená
  • Zážitkové zájezdy
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Velmi zajímavý a kombinovaný zájezd, který Vás za relativně krátký čas sez námí s nejvýznamnějšími turistickými atrakcemi Kamčatky. Již po mnoho let stabilně velmi žádaný zájezd. Zájezd je určen pro aktivní učastíky.
od 47 700 Kč
Nejbližší datum odjezdu: 03.07.2018
Doba trvání: 12 dní
Explore the tour
Avačinský vulkán

AVAČINSKÝ VULKÁN (2751 m). V létě k výstupu není zapotřebí žádné zvláštní přípravy, ale je třeba mít silnou vůli. Po dosažení kráteru můžeme pozorovat fumarolovou aktivitu a shlédnout obrovskou lávovou zátku, která zapečetila kráter po erupci v roce 1991. Z vrcholu se otvírá velkolepý výhled na sousední vulkány Korjakskij, Županovskij a na Avačinský záliv a dále na nám již známé vulkány Mutnovskij, Gorelyj a Viljučinskij.