Bajkal - Transsibiřská magistrála

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Během našeho zájezdu se seznámíte s «perlami» Transsibiřské magistrály – Moskvou, Jekatěrinburgem, Irkutskem, jeze rem Bajkal a Vladivostokem. Ale pokud máte dostatek času a financí doporučujeme také navštívit Nižný Novgorod, Kazaň, Novosibirsk, Krasnojarsk, Ulan-Ude, Chabarovsk. Železnice vede přes 14 měst a každé z nich stojí za prohlídku.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 14 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Podél trati Transsibiřské magistrály leží 89 měst, během cesty v přátelské společnosti, uvidíte te nejvýznamnější .
od 52 900 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 22 dní
Pokračujte
Bajkal - Transsibiřská magistrála

Bajkal . Zázrak přírody

Budete uchváceni krásnou přírodou jezera Bajkal. Bajkal je nejhlubší jezero na světě, obsahuje pětinu zemské pitné vody. Plavba na motorové lodi po vodách Bajkal, představte si, že před více než sto lety se zde plavil i poslední ruský car, pak dědic trůnu, korunní princ Nicholas. Stejně jako Vy, přišel na břeh v malé vesnici, se setkal s lidmi, ochutnali místní kuchyni. Ale budoucí císař se pouze nebavil. Císařským dekretem založil pravidelnou lodní dopravu na Bajkalu. Ve stejné době Nicholas II nařídil začít stavět Krugobajkalskou železnici, po které můžete cestovat a obdivovat jedinečné krásy krajiny z oken vlaku.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.