Jekatěrinburg

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Během našeho zájezdu se seznámíte s «perlami» Transsibiřské magistrály – Moskvou, Jekatěrinburgem, Irkutskem, jeze rem Bajkal a Vladivostokem. Ale pokud máte dostatek času a financí doporučujeme také navštívit Nižný Novgorod, Kazaň, Novosibirsk, Krasnojarsk, Ulan-Ude, Chabarovsk. Železnice vede přes 14 měst a každé z nich stojí za prohlídku.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 14 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Podél trati Transsibiřské magistrály leží 89 měst, během cesty v přátelské společnosti, uvidíte te nejvýznamnější .
od 52 900 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 22 dní
Pokračujte
Jekatěrinburg

Jekatěrinburg byl pojmenován Petrem Velikým v roce 1723 po jeho manželce , budoucí císařovně Ekaterině I. V tomto jedinečném městě budete moci stát jednou nohou v Evropě a druhou nohou v Asii! Velké sibiřské trasy, které kdysi spojovaly dva kontinenty, procházejí také Jekatěrinburgem. Zde se odehrálo krvavé drama, které ukončilo historii ruského císaře v červenci 1918: císař Nicholas II a jeho rodina byli zastřeleni v domě obchodníka. Vedle kostela navštívíte Ganina-Yama, kostel postavený na utajeném místě, kde pohřbili členy popravené císařské rodiny. Dnes je Jekatěrinburg městem hutníků: kov, který se zde vyráběl, byl použit například k pokrytí střechy britského parlamentu a jekatěrinburská ocel byla použita pro stavbu Sochy Svobody, symbolu USA.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.