Taškent

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 9.8/10
Tento zajímavý kulturně-poznávací zájezd Vás seznámí s kulturou a historií Uzbekistánu, celosvětově proslulým svými prastarými památkami měst Samarkand, Buchara, Chiva. V těchto městech se do dnešních dnů zachovaly stopy Alexandra Makedonského, Čingischána, obchodních karavan Hedvábné stezky a legendární postavy dávných dob, turkického vojevůdce a krutého dobyvatele Tamerlána.
od 34 570 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 9 dní
Pokračujte
Taškent

Taškent, hlavní město moderního Uzbekistánu má mnoho tváří, je centrem kulturního a politického života republiky. Pamětihodnosti Taškentu jsou překvapivě rozmanité: najdete zde archeologické památky  zoroastriánského období, staré více než 2200 let, stejně jako architektonická díla středověku a monumentální paláce z konce 19. století, avšak rovněž neméně půvabné moderní stavby. Kulturní život v hlavním městě se nezastaví ani na vteřinu: ve měste je mnoho muzeí, divadel a výstavních center, kavárny, restaurace a noční kluby,  hotely, parky a náměstí.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.