Kamčatka

>

Nejexotičtějším koutem Ruska, který si uchoval svoji původní divokou přírodu, je KAMČATKA . Magické slovo, které dráždí naši představivost. Pokud jste už prohledali celý internet, abyste se s touto čarokrásnou krajinou trochu seznámili, tak po ponoření do popisů a fotografií se už nemůžete dočkat, abyste tyto končiny viděli na vlastní oči a případně hledali nejlepší místo pro vlastní stativ a videokameru. 

Zajezdy. Kamčatka
Vyberte typ zájezdu
Vyberte sezónu
Náročnost
1 30
0 200 000
Odebrat filtr
  • Aktivní dovolená
  • Lov a rybaření
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Tento krátký, intenzivní a na zážitky bohatý zájezd je vhodný pro lidi, kteří mohou vyčlenit na cestu a Kamčatku nejvýše jeden týden a kteří nejsou ochotni běhe m túry trávit noc ve stanech. Ne jaktivnější exkurze , jako jsou výstupy na sopky, mají vždy alternativní odleh čenou verzi. naše spoleh livá doprava vás přepraví do maximální blízkosti výletního místa. Zkuše ní průvodci se postarají o vaši bez pečnost a o to, abyste si odnesli nez apomenutelné zážitky z návštěvy mistrovských děl matky přírody.
od 35 100 Kč
Nejbližší datum odjezdu: 30.04.2018
Doba trvání: 8 dní
Explore the tour
  • Aktivní dovolená
  • Zážitkové zájezdy
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Velmi zajímavý a kombinovaný zájezd, který Vás za relativně krátký čas sez námí s nejvýznamnějšími turistickými atrakcemi Kamčatky. Již po mnoho let stabilně velmi žádaný zájezd. Zájezd je určen pro aktivní učastíky.
od 47 700 Kč
Nejbližší datum odjezdu: 03.07.2018
Doba trvání: 12 dní
Explore the tour
  • Aktivní dovolená
  • Zážitkové zájezdy
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Pokud chcete vidět jak lososi táhnou a jak skvělě je přitom loví mědvědi, na Kurilském jeze ře, užít si úchvatnou krajinu kamčatských sopek, vystoupit na vrchol kráteru aktivního vulkánu, vykoupat se v léčebných termálních pramenech s různým složením vody – pak je tento zájez d pro vás! Během zájezdu projedete terénním automobilem Kamčatku z východu na západ, od Pacifiku až k Ochotskému moři a dále, podél západního pobřeží na jih poloostrova.
od 0 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 11 dní
Explore the tour