Gruzie

Zajezdy. Gruzie
Vyberte typ zájezdu
Vyberte sezónu
Náročnost
1 30
0 200 000
Odebrat filtr

Poznávací zájezdy jsou nejvíce informativní a zájmový typ rekreace a Gruzie, to je zem, která je obzvláště bohatá na památky různých druhů: historické, architektonické a přírodní památky, původní tradice, kultura a život, národní kuchyň, která získala mezinárodní věhlas, úžasné víno, ovoce a další. V Gruzii neexistují žádná nezajímavá místa. Gruzii můžete navštívit stokrát a nehrozí Vám, že byste viděli cokoli dvakrát.

Gruzie je malá, ale velmi různorodá země. Překvapí Vás, dá vám nové dojmy a zážitky, přinese nezapomenutelné emoce a ve vašem srdci zanechá krásné vzpomínky, které dávají naději na nové setkání. Gruzie je jako drahocenný náhrdelník. Tady si každý pro sebe najde něco zajímavého. Gruzínci mají legendu, že když Bůh rozděloval země mezi národy, Gruzínci zdědili zemi, kterou si Bůh rezervoval pro sebe.

• Je pěkné bloudit se ve starých ulicích Tbilisi, abychom se později opět nalezli.

• Náhodně navštívíte útulnou restauraci, kterou v žádném případě nenajdete v turistických příručkách a nabydete skutečné potěšení z místní kuchyně a výzdoby v národním gruzínském stylu.

• Ochutnejte vína slavných vinařství a popijte sklenici tohoto božského nápoje v přátelském rozhovoru s majitelem sklepa.

• Podíváte se na majestátní vrcholky Kavkazu a znovu se ujistíte, že jenom hory mohou být ještě lepší než hory.

• Navštivte mnoho starobylých klášterů a chrámů a v duši budete cítit úctu, teplo a laskavost.

• Podívejte se na jeskynní města z doby bronzové

• Během lyžování budete cítit energii a adrenalin.

Nabízíme výlety do Gruzie s odbornými průvodci (ruský nebo anglický jazyk) s prohlídkou památek jednotlivých regionů země. Naše programy poskytují příležitost seznámit se s památkami země optimálním způsobem.

Nabízíme individuální prohlídky a zájezdy pro dané skupiny. Jsme připraveni na vaši žádost vyvíjet jakýkoli zájezd nebo aktivní program.

Při cestování do Gruzie doporučujeme navštívit i druhou pohostinnou kavkazskou zemi – Arménii. Starobylé chrámy, národní barvy, hlučné bazary, dávná historie Arménie ve Vás zanechá  nezapomenutelný dojem a klid v duši.

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 10/10
Chystáte se navštívit zemi s bohatou historií, tradicemi, zemi hrdou a přátelskou. Tato bohatá a úrodná země skrývá nejstarší pozůstatky moderního člověka, které kdy byly nalezeny mimo Afriku, jejichž stáří bylo datováno na zhruba 2 miliony let. Gruzie má úžasnou historii: počínaje těmito pravěkými obyvateli, kteří žili ve stínu mohutných kavkazských hor, přes starověké řecké mýty o Argonautech a hledání Zlatého rouna, římské krále a královny, kteří ve čtvrtém století našeho letopočtu obrátili Gruzii na křesťanskou víru, až po naše, 21. století. Navštívíte-li tuto zemi, budete překvapeni jejími památkami, nasajete zvuky úžasného divadla a hudby, vůně a chutě jídel a vín, vychutnáte krásu umění. Z Gruzie si odvezete ve svém fotoaparátu množství záběrů nejrůznějších krajinných scenérií a v paměti Vám zůstanou jedinečná umělecká díla, starobylé tradice, kultura, kavkazské hory, unikátní lázně a národních parky.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 9 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 10/10
Zveme Vás na Kavkaz, na setkání s opravdu starodávnou historií a architekturou, legendárními pokrmy z masa, bylin a rajčat, gruzínskými víny, arménským koňakem. Milovníci nejen chutného jídla a pití, nahlédněte do místních uměleckých muzeí a expozic, projděte se po pouliční vernisáže! Slavná Gruzínská malířská škola Pirosmani je stále živoucí, a také v Gruzii můžete obdivovat velkolepé ukázky současného umění. A samozřejmě – lidé jsou přátelští a otevření, budete se s nimi potkávat po celou dobu zájezdu, budou Vás zvát k sobě, hostit a přát Vám šťastnou cestu. Vítejte na Kavkazu!
od 38 100 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 11 dní
Pokračujte

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.