Uzbekistan

  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Zájezd "Klasický Uzbekistán" dává možnost se připojit individuálně ke každé skupině, stačí si vybrat datum, které Vám vyhovuje. Nabízíme 2 verze klasické trasy - krátkou (6 dní) a dlouhou (9 dní). Na hlavní trase Taškent - Samarkand - Buchara jsou skupiny dohromady. Ve druhé delší trase je přidaná cesta do pohádkového městečka Chiva.
od 24 830 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 6 dní
Pokračujte
Uzbekistan

Hlavním lákadlem Uzbekistánu je bohaté a civilizací téměř nedotčené architektonické dědictví této starobylé orientální země. Architektonické a kulturní památky, náměstí, pevnosti a zříceniny dávných měst představují skutečné stopy dávné historie. A třebaže neúprosný tok času neušetřil většinu velkolepých staveb, přesto i dnes vzbuzují díla středověkých architektů zasloužený obdiv. Historické kulisy měst stále kypí životem a nezúčastněný divák si připadá jako v seriálu ze středověku. Dnes je Uzbekistán moderní republikou s rozvinutou turistickou infrastrukturou. Každý si zde může dovolit rekreaci podle svých možností – ať už v pětihvězdičkovém komfortním hotelu prvotřídní kvality, nebo ve skromném národním domě, prožít vzrušující dobrodružství v džípu nebo při turistice v horách, dopřát si odpočinkovou dovolenou na pláži nebo aktivní túru po starobylých městech s nesčetnými památkami. Zveme Vás na návštěvu do této pohostinné asijské země! 

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.