Cyklisticka

  • Poznávací zájezdy
  • Aktivní dovolená
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Cykloturistika v národních parcích Mongolska s krásnými západy slunce, nekonečnými stepi a křišťálově průzračnými jezery.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 8 dní
Pokračujte
Cyklisticka

Cyklistický zájezd do Mongolska

 

Snem mnoha cestovatelů je uvidět na vlastní oči nedotčenou krásu zasněžených hor, rozlehlé stepi, jezera a řeky. Cítit velkou svobodu pod nekonečnou oblohou a zpomalit uhající čas.

Vyrazili jsme dobývat neuvěřitelné Mongolsko. Cyklistický zájezd po Mongolsku má velmi zajímavý a bohatý program, který uspokojí i nejzkušenější cyklisty! V Mongolsku je minimální automobilová doprava, krajina je velmi různorodá, lidé hodní - civilizací nedotčení kočovníci.

Dovolená na kole zanechá nesmazatelnou stopu na Vašem životě. Trasy cyklistického zájezdu leží v oblastech, které nejsou dostupné jinou dopravou a jsou i obtížně schůdné. Budete si užívat jedinečných přírodních scenérií.

Cyklistika je nevyčerpatelným zdrojem energie a dobré nálady. Všechny cyklistické túry jsou rozděleny do kategorií podle složitosti. Nicméně, dokonce i ty nejjednodušší z nich, vyžadují minimální úroveň fyzické zdatnosti. Každý turista by měl být připraven překonat různé zkoušky  jako například: kamenité trasy, cesta vysokou  trávou na loukách, po lesních cestách a do horských průsmyků. Trasa není snadná, ale zároveň je plná příjemných překvapení.

Cestování na kole touto krajinou je vhodnou příležitostí k upevnění zdraví. Dýchání čistého vzduchu nasyceného vůní bylinek trénujete dýchací systém. Zapojením fyzické síly se rozvíjí různé svalové skupiny, jakož i kardiovaskulární systém.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.