Dovolená s dětmi

  • Evrovíkend
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 10/10
Představíme Vám i za tu krátkou chvíli mnoho tváří St.Petersburgu. Severní Palmyra – takhle poeticky je St.Petersburg nazýván při srovnání s Palmyrou – městem legendární krásy. St. Petersburg byl založen v roce 1703 a má zajímavou historii carského a kulturního hlavního města Ruska.
od 22 300 Kč
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 5 dny
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Během našeho poznávacího zájezdu nelze stihnout návštěvu všech krás Bajkalu, a proto jsme pro vás vybrali to nejkrásnější místo kde vytéká z jezera jediná řeka Ankara a ostrov Oľ chon, největší jezerní ostrov v Asii.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 9 dní
Pokračujte
  • Aktivní dovolená
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Pěší túru nebo túru na koních na Altaji doporučujeme zejména rodičům s dětmi a lidem, kteří nemají více času než jeden týden. Za jediný týden uvidíte mnoho krásných míst přírodního bohatství pohoří Altaje – řeky, jezera, vodopády, cedrové lesy, alpské louky. Průvodci vás naučí chodit po horských stezkách, dýchat čistý horský vzduch, vařit večeři na ohni, budovat tábor – zkrátka všechny cestovatelské dovednosti, které jsou součástí aktivního zájezdu.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 9 dní
Pokračujte
Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi v Rusku

Dovolená s dětmi v Rusku může být zajímavá v každém ročním období. Abyste si z dovolené odnesli dobrý pocit, musíte zvolit správné místo. Volba je závislá na věku dítěte, trvání zamýšlené dovolené, na počasí a požadovaném druhu zábavy.

Zájezd po ruských městech

Kam jinam za odpočinkem s dětmi v Rusku na jaře a na podzim? Chcete-li jet na dovolenou s dítětem do Moskvy nebo Petrohradu a jeho předměstí je to nejlepší v květnu nebo v září. Jít do muzeí, prozkoumat architekturu, svézt se na lodi, procházet se v parku. V Petrohradě patří k oblibeným cílům výletů s dětmi Ermitáž, letní zahrada, křižník "Aurora" v Petropavlovské pevnosti, katedrála svatého Izáka, budova Admirality, chrám Spasitele, Petrodvorec a muzeum panenek. Moskva  to je - Arbat, Treťjakovská galerie, Rudé náměstí, zbrojnice, park Gorky, zoo Moskva, Sojuzmultfilm muzeum, cirkus na Barevném, Caricynský a Kolomeský palác.

 

Aktivní dovolená

Kam za odpočinkem s dětmi v Rusku v létě?  Se staršími dětmi je vhodné jet v létě k jezeru Bajkal, na Altaj, na Kamčatku anebo navštívit kraj Primorskoje. Můžete jezdit  na koni anebo užívat pěší turistiky, dále rafting na řekách, rybolov, chodit po horách, prozkoumat soutěsky a jeskyně. To vše vyžaduje značnou fyzickou vytrvalost a zručnost. Na Bajkalu se od poloviny července můžete koupat.

Velký Ustjug

Kam za odpočinkem s dětmi v Rusku v zimě?

Na Nový rok a vánoční svátky můžete navštívit domov dědy Mráze - Velký Ustjug. Vezmeme-li v úvahu geografickou polohu města, měli byste mít teplé oblečení, protože v zimě je počasí mrazivé, teplota je asi -20 ° C. Divadelní představení, hlučné hry a sáňkování jsou vhodné pro děti předškolního a mladšího školního věku, dospívající budou mít pravděpodobně větší zájem o prohlídku zdejších muzeí a kostelů.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.