Jízda na koni

  • Aktivní dovolená
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Pěší túru nebo túru na koních na Altaji doporučujeme zejména rodičům s dětmi a lidem, kteří nemají více času než jeden týden. Za jediný týden uvidíte mnoho krásných míst přírodního bohatství pohoří Altaje – řeky, jezera, vodopády, cedrové lesy, alpské louky. Průvodci vás naučí chodit po horských stezkách, dýchat čistý horský vzduch, vařit večeři na ohni, budovat tábor – zkrátka všechny cestovatelské dovednosti, které jsou součástí aktivního zájezdu.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 9 dní
Pokračujte
  • Aktivní dovolená
Náročnost: Vyžaduje fyzickou kondici
Hodnocení: 0/10
Takováto pěší túra nebo túra na koních na Altaji se doporučuje zejména rodičům s dětmi a lidem, kteří nemají více času než jeden týden. Túra na Altaji vám umožní uvidět krásná místa a «bohatství» pohoří Altaje – řeky, jezera, vodopády, cedrové lesy, alpské louky.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 12 dní
Pokračujte
  • Poznávací zájezdy
Náročnost: Nenáročný
Hodnocení: 0/10
Navštivte s námi Mongolsko, zemi věčně «modré oblohy». Uvidíte řadu důležitých historických památek, ale i rozmanitou a jedinečnou poušť a horské náhorní lošiny se sněhobílými vrcholky.
cena na vyžádání
Termíny zájezdu jsou na vyžádání
Doba trvání: 12 dní
Pokračujte
Jízda na koni

Dovolená na koni

Dovolená na koni na Altaji

Výlety na koni jsou velmi populární. Zkušenosti s jízdou na koni k účasti jsou vítány, ale nejsou nutné. Dovolená s koňmi je určena milovníkům koní a těm, kteří nemají rádi pěší výlety (nebo nemohou chodit dlouhé trasy). Komunikace s koněm – to je druh terapie. Při projížďkách na koni  budete moci komunikovat s těmito úžasnými zvířaty a obdivovat jejich sílu a energii. Během jezdeckých výletů se můžete oddávat rozjímání, pozorovat krásu Altaje s maximální komfortem z vrcholu své pozice. Ručíme za to, že je na co se dívat!

Aspekty našich výletů na koních:

   - Koňmo lze navštívit i jinak těžko dostupná místa .

   - Na našich výletech s koňmi používáme kromě jízdních koní také koně nákladní pro přepravu Vašich osobních věcí. To umožňuje zdolat denní delší trasu, pokud je to zapotřebí.

  - U dovolených s koňmi se může zdát, že fyzická kondice účastníků nehraje velkou roli. Ale nenechte se mýlit. Je dobře být připraven a je dobré náročnost zájezdu nepodcenit.

- Několikadenní výlet s koňmi po Altaji není jako se projet na koni v parku. Někdy je jízda dokonce náročnější než chůze. Ale snaha nepřijde nazmar. Projít nástrahami se svým koňem znamená přiblížit se zkušenosti dávných kočovných objevitelů Altaje. Právě po jejich stopách půjdeme.

Jízda na koni v Mongolsku Vám dává jedinečnou šanci vidět přirozenou krásu mongolských stepí, pochopit rozdíl v životním stylu lidí v hlavním městě a provinciích. Uvidět zblízka život kočovníků v moderním světě, poznat jejich tradice a kulturu. Poznat zcela jiný životní styl. Mrzuté a věčně spěchající obyvatele metropole a  pohostinné, usmívající se mongolské kočovníky.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.