O nás a kontakty

О nas

VIOLA travel s. r. o.

CK VIOLA travel zajišťuje kompletní servis při organizaci zájezdů s využitím moderních technologií v cestovním ruchu a letecké přepravě.

Pracuje na trhu cestovního ruchu již od roku 2007.

Nabízíme klientům širokou škálu klasických služeb cestovního ruchu.

Naše kancelář se nachází v centru Prahy v blízkosti zastávky metra Muzeum.

Akceptujeme všechny formy hotovostních a bezhotovostních plateb.

Naše CK organizuje individuální turistické zájezdy na Ural, Sibiř, Dálný východ, Altaj, Bajkal, do Mongolska a Číny. Návrh tras podle Vašich představ. Zprostředkujeme zajištění víza do země Vaší cesty.

Máme uzavřeno povinné pojištění záruky v důsledku úpadku CK v souladu se zákonem č. 159/1999 Sb. platném znění od 08.03.2018 do 07.03.2019 s  pojišťovnou Slavia pojišťovna a.s., pojistné smlouva č. 5900021176

Prosím kontaktujte nás s případnými dotazy

náš tým
No results found.
Máme pro Vás nabídku - nezapomenutelný poznávací zájezd přes celé Rusko známou Transsibiřskou Magistrálou, a poznávací zájezdy do historických míst v Rusku: Petrohrad, Moskva, Jekaterinburg, jezero Bajkal a Kamčatka.
Cestujte s námi a my Vám pomůžeme zorganizovat kvalitní, nezapomenutelnou a levnou dovolenu! Jako zábavný program nabízíme eko-turismus, jezdecké, vodní a automobilové zájezdy, potápění, extrémní a dobrodružný turismus, etnografické a archeologické expedice v Rusku.
Poznat tajuplné krásy Ruska můžete s námi za nejlepší ceny na trhu. Vyberte si naši levnou a kvalitní dovolenu v Rusku.
Ural, Jezero Bajkal, Altaj, Kamčatka, jsou místa, kde je vzduch křišťálově čistý a krajinné scenérie ve Vás zanechají nesmazatelný dojem!
Hornatý poloostrov Kamčatka pro milovníky přírodní exotiky, poznávaní takřka kosmické krásy. Rekreace, trekking, foto-turistika, rybaření a další atraktivity na Kamčatce. Poznejte nejmocnější a nejznámější sopky Kamčatky
Nabídka našich zájezdů na Kamčatku: trekking, námořní turistika, horská turistika, zájezdy na koních, lov a rybaření.
 
Altaj – Sibiřské Švýcarsko. Stepi a lesy spolu se zasněženými vrcholky hor pod oslepující nebeskou modří. Rekreace, trekking, sjíždění řek, rybaření, poznávací zájezdy.
Nabídka našich zájezdů do pohoří Altaj: horská turistika, rafting, jízda na koních.
 
Jezero Bajkal – nejčistší, nejhlubší a nejstarší jezero na naší planetě. Ostrov Olchon – místo, kde se odehrávají šamanské rituály a uctívání Buddhy. Burjatsko. Rekreace, cestování po železnici, exkurze, potápění, poznávaní kultury a přírody na jezeře Bajkal.
Nabídka našich zájezdu na Bajkal: vodní turistika, pěší turistika
 
Transsibiřská magistrála – vítěz v nominaci „Nejlepší zájezd 2010“ podle hodnocení jednoho z nejpopulárnějších světových cestovních průvodců - Britského Lonely Planet.
Nejdelší železnice na světě – 9 288,2 km, protínající území 12 oblastí, 87 ruských měst a 7 časových pásem. Aktivní dovolena a poznávaní ruského vnitrozemí.
Nabídka našich zájezdu na Transsibiřskou magistrálu – jízda vlakem, poznávací a kombinovaný zájezd.
Navštivte hlavní kulturní města v Rusku - Petrohrad a Moskvu.
 
Petrohrad - je jedno z nejkrásnějších měst na světě, to je místo kde se nachází kolem osmi tisíc kulturních a historických památek a více než tisíc kulturních zařízení. Vizitka města - bílé nocí a zvedací mosty. Od konce května až do poloviny července v průběhu 50 dnů (přesně taková je délka období bílých nocí) v ulicích města, na zahradách a v parcích je stejně živo jak přes den, tak i v noci. Bílé nocí - kulturně zábavné období, kdy do města přijíždějí známí herci a hudebníci z celého světa. Většina představení se odehrává v otevřeném prostoru, to znamená, že je může vidět každý turista a zájemce.
 
Státní Ermitáž - je místo, kde je shromážděno miliony památek, reprezentující kulturu a umění různých dob a národů - jedeno z největších muzeí na světě. Kolekce Ermitáže zahrnuje kolem tří milionů uměleckých předmětů. Není možné prohlédnout si celou Ermitáž za jeden den. Nesnažte se prohlédnout si všechny sály, ale soustřeďte se na to, co vás nejvíce zajímá. Pokuste se naplánovat si exkurzi předem.
Honosné vybavení nádherných Pertohradských paláců a fontán na Vás udělá obrovský dojem. Exkurze do Petrodvorců (ruské Versailles) - palácový a parkový komplex. Stejně jako Kateřinský palác (Puškino) zůstanou ve vaší paměti na celý život.
 
Moskva - je politickým, hospodářským a kulturním střediskem Ruské Federace. Moskva - je moderní, neustále se rozvíjející velkoměsto. Moskva - je místo, kde sídlí všechna ministerstva, státní úřady a významné firmy Ruské Federace. Moskva je také starodávné město - srdce Ruska.
 
Moskevský Kreml - hlavní památka města. Jeho mohutné zdi, věže, chrámy, starobylé domy a paláce nad řekou Moskva vytvářejí jedinečný, krásný a veliký architektonicky výtvarný celek. Komplex Moskevského Kremlu je zařazen do seznamu UNESCO. Moskevský Kreml - střed starodávné ruské knížecí a královské moci z 12. století. Architektonický celek Kreml - to jsou pevnosti a rezidence ruských panovníků. Kreml je to první co turisté navštěvují.
 
Kremelská zbrojnice – je muzeum. Je zde vystaveno kolem čtyř tisíc artefaktů - královské oblečení, zbraně, předměty běžného života, ozdoby a klenoty carských a královských osob, z období od čtvrtého do počátku dvacátého století. Zbrojnice moskevského Kremlu je známá po celém světě.
 
Diamantový fond Ruské federace – expozice státní sbírky drahých kovů, kamenů a šperků s vysokou uměleckou, materiální a historickou hodnotou. Její součástí jsou ruské korunovační klenoty.
 
Státní Treťjakovská galerie - umělecké muzeum v Moskvě, které disponuje jednou z největších sbírek ruského výtvarného umění. Treťjakovská galerie vlastní ty nejlepší kolekce děl ruských i světových umělců. Sbírka zahrnuje obrazy, grafiky, sochy – klenoty ruského umění vytvořené od 11. do počátku 21. století.
 
Jenom s námi poznáte opravdové perly Sibiře! Altaj, Bajkal, Ural, Kamčatka a jiné známé historické kouty Ruska: Moskva, Petrohrad a blízké okolí. Poznejte Rusko ze všech možných stran a my uděláme vše pro Váš příjemný a nezapomenutelný pobyt. S námi si zažijete tu nejlepší aktivní dovolenu!
 
Rádi bychom Vám nabídli možnost zorganizovat si svůj vlastní zájezd a dovolenu se všemi dalšími službami cestovního ruchu, a to vše v režimu on - line. Zařiďte si zájezd nebo dovolenu podle vašich časových možností. Zarezervujte si hotel, letenky a vlakové jízdenky.
 
Máte dovolenu? Všechny informace o poznávacích zájezdech najdete na našich stránkách. Zorganizujte si vlastní volno kvalitně a za zvýhodněné ceny.
 
Bližší informace se dozvíte v naší kanceláři v Krakovské 21.

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.