Moskva - Vladivostok - 18 dní


 • Sezóna: Léto, Podzim
 • Délka: 18 dní / 17 noci
 • Počet lidí: Min – 12, Max - 12
od 0 Kč
TERMÍNY
Terminy a ceny se tvoři individuálně , kontaktujte nás
ID: TRN 02

Podél trati Transsibiřské magistrály leží 89 měst, během cesty v přátelské společnosti, uvidíte te nejvýznamnější .
Uvidíte přírodu a kulturu různých regionů Ruska.

Krátce o cestě:
 • Počet lidí ve skupině – min. 12, max. 12
 • Trasa: Moskva-Kazan-Jekatěrinburg-Krasnojarsk-Irkutsk-Chabarovsk-Vladivostok
 • Délka trasy: 9288 km
 • nejdelší železnice na světě (9288,2 km)
 • 6 velkých řek: Volga, Kama, Irtyš, Ob, Jenisej, Amur
 • unikátní jezero Bajkal
 • různé národnosti, lidové zvyky, náboženství
 • jedinečná ruská kultura a jazyk
Program » Plný
DEN 1.
Přílet do Moskvy

Odlet z Prahy. Přílet do Moskvy. Setkání s průvodcem. Okružní jízda po Moskvě 2 hod. Transfer na vlakové nádraží. Vlak Moskva – Kazan odjezd 20:48 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 2.
Kazan

Kazan příjezd 08:00 (místního času) Prohlídka města. Návštěva Kazaňského Kremlu. Návštěva muzea Republiky Tatarstán. Návštěva muzea Lenina. Transfer na vlakové nádraží. Odjezd vlaku 20:08 (místního času) do Jekatěrinburgu. Cesta vlakem.

DEN 3.
Jekatěrinburg

Jekatěrinburg příjezd 12:22  (místního času). Prohlídka města minibusem. Navšteva muzea historie Jekat. Transfer - ubytování v hostelu "Dobedo". Přenocovaní v Jekatěrinburgu (1noc).

DEN 4.
Jekatěrinburg

Snídaně. Výlet autem na hraniční obelisk rozdělující Evropu a Asii + prohlídku komplexu Ganina Jama + Pomník čs. legionářům - Michajlovský hřbitov. Transfer na vlakové nádraží.  Vlak Jekatěrinburg- Krasnojarsk odjezd 18:42  (místního času)

DEN 5.
Cesta vlakem

Cesta vlakem

DEN 6.
Krasnojarsk

Krasnojarsk příjezd 06:40  (místního času). Cestující uschovají zavazadla na nádraží. 07:00 snídaně. Výlet do Krasnojarské vodní elektrárny s návštěvou vyhlídky "Tsar-ryba" a fan-parku "Bobrovy log ", 4,5 hodiny. V areálu "Bobrový Log" s pomocí nové lanovky (lístky jsou v ceně) navštívíte vyhlídky s inspirující pohledem na panoramu Takmakovského regionu a přírodní rezervace "Stolby ". 13:00 oběd. 14:00  Prohlídka města autem 3 hodiny. Transfer na vlakové nádraží.  Individuální volno. 

DEN 7.
Irkutsk - Listvjanka

Cesta vlakem. Irkutsk příjezd 20:31 (místního času). Transfer do vesnice Listvyanka.  Ubytování v minihotelu. Večeře.  Nocleh.

DEN 8.
Listvyanka

Snídaně.  Návštěva, muzea jezera Bajkal,  prohlídka rozhledny u Čerského kamene. Krátká prohlídka vesnice Listvyanka. Prohlídka etnografického muzea ve skanzenu Talci. Oběd. Prohlídka města Irkutsk autem 2hod. Nocleh v Irkutsku.

DEN 9.
Odjezd na ostrov Oľchon

Snídaně. Transfer na autobusové nádraží v Irkutsku. Odjezd na ostrov Oľchon. Setkání s průvodcem. Individuální volno. Večeře. Nocleh v "Voskresenie" Guesthouse.

DEN 10.
Ostrov Oľchon

Snídaně. Celodenní výlet do severní části ostrova k mysu Choboj (průvodce, piknik). Návrat do vesnice až k večeru. Večeře.  Nocleh v turistické chatě ve vesnici Khuzhir.

DEN 11.
Ostrov Oľchon

Snídaně.  Výlet do jižní části ostrova (průvodce, piknik). Návrat do vesnice.   Večeře.  Nocleh v turistické chatě ve vesnici Khuzhir.

DEN 12.
Odjezd do Irkutsku

Snídaně. Odjezd do Irkutsku. Transfer z autobusové nádraží do vlakového nádraží. Odjezd 20:48 (místního času)

DEN 13.
Ulan-Ude

Ulan-Ude příjezd 05:21 (místního času) Setkání s průvodcem na vlakovém nádraží. Prohlídka města Ulan-Ude. Vylet Ivolginskiy Datsan. Transfer na vlakové nádraží. Odjezd do Chabarovsku v 16:47 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 14.
Cesta vlakem

Cesta vlakem

DEN 15.
Cesta vlakem

Cesta vlakem

DEN 16.
Chabarovsk

Přijezd v ranních hodinách do Chabarovsku. Transfer do hotelu, odpočinek. Snídaně. Prohlídka města. Návštěva muzea místní historii. Čas na oběd. Vyhlídkové plavba po Amuru. Návštěva trhu. Transfer na vlakové nádraží. Odjezd do Vladivostoku v 18:30 (místního času). Cesta vlakem.

DEN 17.
Vladivostok

Vladivostok příjezd 09:09  (místního času). Hostel “VladStar INN” se nachází cca 800m od vlakového nádraží. (ranní ubytovaní není v ceně, možnost nechat zavazadla). 09:00 Peši prohlídka města. Návštěva muzea ponorek S-56 Stalinec je v ceně.  Muzeum přímořského kraje (vstup cca 9eur/osoba není v ceně).  Výlet na Tokarevský maják a Mořský hřbitov – památník československých legionářů autem. Nocleh ve Vladivostoku.

DEN 18.
Odlet do Prahy

Transfer na letiště. Odlet do Prahy přes Moskvu.

Cena zahrnuje
 • Česky mluvicího průvodce v Moskvě. Rusky mluvicího průvodce dal podle programu;
 • Dopravu / Prohlídky podle programu;
 • 10 x ubytovaní v hotelu nebo hostelu
 • 8 x snídaně, 3 x večeře, 2 x oběd formou pikniku.
 • Vlakové jízdenky 2 třida (lůžko v kupé pro 4 os.)
Cena nezahrnuje
 • Letenky Praha – Moskva// Vladivostok – Praha ( cena od 14300 Kč )
 • Poplatky za vydání vstupního víza do Ruska - 1900 Kč
 • Cestovní pojištění
 • Pojištění storna
 • Zasílání dokumentů poštou
Program » Zkrácený program
Informace k zájezdu
Galerie
Recenze
Trasa na mapě
Objednat
Podobné zájezdy
Hodnocení: 0
Moskva - Vladivostok
Během našeho zájezdu se seznámíte s «perlami» Transsibiřské magistrály – Moskvou, Jekatěrinburgem, Irkutskem, jeze rem Bajkal a Vladivostokem. Ale pokud máte dostatek času a financí doporučujeme také navštívit Nižný Novgorod, Kazaň, Novosibirsk, Krasnojarsk, Ulan-Ude, Chabarovsk. Železnice vede přes 14 měst a každé z nich stojí za prohlídku.
Náročnost: Nenáročný
 • Poznávací zájezdy
cena na vyžádání
Pokračujte
Podívat se na všechny zájezdy

Abychom mohli naše služby a uživatelský komfort lépe přizpůsobit Vašim potřebám, Viola travel s.r.o. ukládá na Vašem prohlížeči soubory cookies. Prosím, sdělte nám svůj souhlas s používáním cookies.